Lerholm Vænge 19 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Rødovre - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rødovre. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Rødovre finder vi to af de nyeste boliger på markedet; et rækkehus på Lerholm Vænge 19 og en ejerlejlighed på Rødovrevej 313.

Rækkehuset på Lerholm Vænge 19 spænder over 94 kvadratmeter og tilbyder fire værelser. Huset, der ligger på en 238 kvadratmeter stor grund, er prissat til 4.995.000 kr., hvilket kan tiltrække familier, der søger komfort.

På Rødovrevej 313 er en ejerlejlighed til salg for 3.195.000 kr. Lejligheden på 83 kvadratmeter indeholder 3 værelser og har en imponerende grundstørrelse på 14.240 kvadratmeter, en attraktiv mulighed for dem som søger en god beliggenhed.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga