Damhus Boulevard 80B og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Rødovre - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rødovre. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Rødovre er der nu to attraktive villaer til salg. For det første finder vi ejendommen på Damhus Boulevard 80B. Denne villa imponerer med sine 227 kvadratmeter og hele 8 værelser. Den ligger på en grund på 802 kvadratmeter og har en udbudspris på 8.995.000 DKK.

Den anden bolig, der er kommet til salg, er beliggende på Krarupvej 39. Denne villa, lidt mindre i størrelse, rummer 152 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Den er placeret på en grund på 798 kvadratmeter og koster 7.495.000 DKK.

Begge ejendomme tilbyder rigeligt med plads, enten indendørs eller i haven, og kan opfylde forskellige familiers behov og ønsker.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga